fbpx

#1 erdvė Lietuvoje autentiškam vyrų bendravimui ir asmeniniam augimui

Play Video

Apie mus kalba:

2022 m. rudens sezono GENTYS formuojamos jau dabar

2022 m. rudens sezono GENTYS formuojamos jau dabar

Atrask bičiulystes, kurios įkvepia!

Rezervuok sau vietą ir būk ramus žinodamas jog žengei pirmąjį žingsnį į jaudinančią kelionę savęs link.

Grupių skaičius yra ribotas, tad nedelsk!

Tavo mieste Gentis finansuoja valstybė. Prisijunk nemokamai!

Mes nesukurti gyventi betoninėse dėžutėse su dešimtimis tūkstančių nepažįstamųjų aplink

Augant populiacijai ir ekonomikai, sparčiai besivystant technologijoms, miestuose proporcingai kyla ir depresijos, savižudybių, bei kitų psichikos sutrikimų skaičiai.

Vis daugiau laiko praleidžiame atskirtyje, valandas leisdami žiūrėdami į ekranus ir matydami ten kažką kito nei realybė.

Mes turime įgimtą poreikį bendrauti, dalintis, ir priklausyti. Nuo pat žmonijos atsiradimo, mūsų psichologija vystėsi gyventi mažose grupėse kuriose vieni kitus artimai pažįsta ir pasitiki. Aplinkoje kur kiekvienas turi savo vietą ir yra reikalingas.

Pakeisk savo aplinką, ir stebėk kaip kečiasi Tavo gyvenimas

Esi vidurkis penkių žmonių su kuriais praleidi daugiausia laiko. Jie daro didelę įtaką tavo mastymui, požiūriui, elgesiui, ir rezultatams.

Jeigu nori būti laimingesnis, tvirtesnis, geriau pažinti save bei savo vyriškumą, turėti aiškesnę gyvenimo kryptį, apsupk save vyrais kurie siekia to paties.

Pasirink apsupti save su vyrais kurie propaguoja aktyvų laisvalaikį, autentišką bendravimą ir nuolatinį augimą bei tobulėjimą.

Gentyse laukiami įvairūs vyrai - kartu mes stipresni

Kiekvienas esame savaip unikalus – su savomis stiprybėmis, trūkumais, veiklomis, talentais, patirtimis ir traumomis.

Apsupdami save skirtingais vyrais įvairių gyvenimo sričių vieni kitus papildome – sukuriame galimybes pažiūrėti situacijas iš visiškai skirtingų perspektyvų, bei įkvepiame pokyčiams.

Visi esame suinteresuoti vienas kitam padėti, todėl kai veikiame kartu, atsiranda sinergija ir eksponentinis augimas.

Kaip veikia GENTYS?

Play Video

Registracija ir Tavo GENTIES formavimas

Trukmė: 4-6 savaitės

Vyrai užpildo detalią anketą apie save bei savo lūkesčius ir dalyvauja įvadiniame pokalbyje. Jame susipažįstame artimiau ir pasižiūrime su kokiais kitais vyrais jiems labiausiai tiktų būti kartu Gentyje.

Po įvadinių pokalbių pagal specialią Genčių metodiką formuojame Gentis iš 6-10 vyrų. Suvedame vyrus, kurie turi panašių patirčių bei interesų, yra panašaus amžiaus.

Ieškome balanso – kad grupės nariai būtų tarpusavyje pakankamai panašūs ir vienas kitą lengvai jaustų, bet taip pat kad grupė būtų pakankamai skirtinga ir vyrai galėtų vieni iš kitų mokytis.

Įvadinis GENČIŲ kursas

Trukmė: 8 savaitės

Vyrai susitinka kartą i savaitę ir Genčių vedėjo pagalba pagal atidirbtą metodiką mokosi efektyviai bendrauti – diskutuoti, konfrontuoti, pažinti savo emocijas, dalintis savo patirtimis, išsakyti savo nuomonę bei pastovėti už savo poreikius.

Su kiekvienu susitikimu vedėjas po truputį perduoda atsakomybes patiems gentainiams, kol galiausiai gentis išmoksta toliau efektyviai veikti savarankiškai, be vedėjo įsikišimo.

Taip pat kiekvieną savaitę vyrai susitinka su kiekvienu iš savo gentainių individualiai kad dar artimiau susipažinti ir sustiprinti ryšį.

1

SUSIPAŽINIMAS

Vyrai sklandžiai ir patogiai susipažįsta pagal specialią Genčių metodiką, vyksta viso kurso plano pristatymas, pirmosios diskusijos ir gaunamos namų užduotys.

2

Vidinis darbas

Mokomės sukurti saugią erdvę vyrų vidiniam darbui ir jį efektyviai atlikti. Jei vienas iš gentainių nori giliai ir iš esmės padirbėti ties jam svarbiu gyvenimo klausimu ar turimu skausmu – jis pasiprašo erdvės sau, kad galėtų išsikalbėti ir būti išgirstas. Grupė duoda grįžtamąjį ryšį, padeda jam susidėlioti mintis, ir išsigryninti sekančių veiksmų plana.

3

Sąmoningumas ir Asmeniniai iššūkiai

Įsisaviname du svarbius Genčių įrankius – kaip didinti ir išlaikyti sąmoningumą (mindfulness) savo vidiniame gyvenime ir veiksmuose, bei kaip pasitelkiant savo gentį efektyviai keltis savaitinius iššūkius ir juos įvykdant progresuoti gyvenime.

4

EMOCIJų pažinimas ir paleidimas

Gentyje yra gyvybiškai svarbu išmokti pažinti savo emocijas ir apie jas ne tik kalbėti, o ir išmokti su jomis tvarkytis. Vyksta emocijų įsisąmoninimo, išjautimo, ir paleidimo pratimai.

5

Atgalinis ryšys ir Konfrontavimas

Vienas svarbiausių įgūdžių vyro gyvenime – mokėti išsakyti tiesų, nuoširdų, ir pagarbų atgalinį ryšį, o dar svarbesnis – mokėti priimti jį iš kitų. Gentainiai praktikuojasi išsakyti tai, kaip jie mato vienas kitą ir ką galvoją, tokiu būdu dar labiau sustiprindami ryšį ir pasitikėjimą vienas kitu.

6

Laisvalaikis ir žAIDIMAI

Vyrams gentyje svarbu mokėti ne tik būti rimtiems ir eiti į gilias temas, bet ir mokėti atsipalaiduoti bei turėti smagų laisvalaikį. Mokomės sukurti erdvę lengvam ir žaismingam bendravimui, tiesiog juokauti, ir gerai leisti laiką.

7

VIZIJA ir pasiruošimas

Kad gentis išlikų sėkminga ir efektyvi ilgą laiką ateityje, vyrai drauge kuria bendrą savo genties viziją, bei susipažįsta su kitomis gentimis. Taip pat įsivardiname didžiausius iššūkius kurie gali laukti savarankiškame genties gyvenime ir pasiruošiame juos įveikti.

8

APSISPRENDIMAS ir įsipareigojimas

Praėjo jau 7-ios savaitės ir vyrai gerai pajuto kas yra gentys. Kiekvienas vyras priima sprendimą – ar Gentys yra jam ir ar jis jose lieka. Gentainiai išsirenka savo genties vardą, įsipareigoja vienas kitam ir juda pirmyn į savarankišką genties gyvenimą. Gentis gyvuoja tiek, kiek jos nariams reikės, kiek jie galės vieni kitus palaikyti ir įkvėpti.

Savarankiška GENTIS + bendruomenė

Trukmė: ∞

Šalia savarankiškų genties sutikimų, vyrai priklauso platesniam Genčių tinklui ir bendruomenei. Gentis gauna reguliarų bendruomenės palaikymą – konsultacijas, patarimus, naujus pratimus susitikimams, bei kiekvienas individualiai pagal norą ir poreikį dalyvauja renginiuose, jungiasi prie teminių genčių ir gilinasi jiems aktualiausias temas.

2022 m. rudens sezono GENTYS formuojamos jau dabar

Atrask bičiulystes, kurios įkvepia!

Tavo mieste Gentis finansuoja valstybė. Prisijunk nemokamai!

GENTYS yra būtent TAU , jeigu tu nori:

Prisijunk prie GENČIŲ ir atrask bičiulystes, kurios įkvepia!

Užpildyk anketą ir netrukus su tavimi susisieksime įvadiniam pokalbiui, o kol nenuspręsi prisijungti, tau nieko mokėti nereikės.

Grupių skaičius yra ribotas, tad nedelsk!

Tavo mieste Gentis finansuoja valstybė. Prisijunk nemokamai!

Mums rūpi, kad Lietuvos vyrai būtų laimingi, stiprūs, mylintys ir kryptingi

Tokie mes pozityviai prisidėsime prie savo bendruomenės ir pasaulio.

Kuriame mokslu paremtą savęs pažinimo erdvę vyrams, kuri yra kokybiška, nebrangi, įkvepianti.

Nepretenduojame būti vyriškumo guru. Mes tikime, kad vyrai Gentyse patys gali rasti kokie jie nori būti.

GENČIŲ
komanda

1000+ narių

19–61 m. nariai iš visos Lietuvos, užsienio lietuviai bei Lietuvoje gyvenantys užsieniečiai

100+ genčių

Apmokėme ir į pasaulį paleidome 90 savarankiškų vyrų genčių.

30 % laimingesni*

* – Vyrų savijautos pokytis atėjus į Gentis. Įsivertina patys vyrai naudodami PSO-5 klausimyną.

Ar GENTYS iš tiesų veikia?

Play Video

Prisijunk prie 1000+ GENČIŲ narių tinklo jau dabar!

Atrask bičiulystes, kurios įkvepia!
Grupių skaičius yra ribotas, tad nedelsk!

Tavo mieste Gentis finansuoja valstybė. Prisijunk nemokamai!

mŪSŲ PARTNERIAI:

©2022 by Gentys | VŠĮ “Vyrų gentys” | Privatumo politika